Image Alt

Hikayemiz

Her şey hayatı güzelleştirmek için başladı…

d

1960’lı yıllardan bugüne kazandığımız tecrübemizi 2015 yılında Güler Mühendislik markası ile taçlandırdık. Seramik çıraklığı ile başlayan serüvenimizde bugün üçüncü nesil olarak mühendislik, tasarım ve uygulama hizmetleri ile devam ettiriyoruz. Zaman içerisinde yeni teknolojiler ile birlikte gücüne güç katan Güler Mühendislik olarak tecrübemiz ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile hizmetlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyoruz.

 

Danışmanlık, proje yönetimi, tasarım ve mühendislik gibi konularda sunduğumuz nitelikli projelerle inovasyona verdiğimiz değeri projelerimize yansıtıyoruz. Sektördeki en güncel uygulamalarını nitelikli tasarım ekibimiz ile hazırlıyor ve kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz. Avrupa standartlarında tasarladığımız projelerle yenilikçi ve destekleyici çözümleri ev, iş yeri, AVM, ofis ve çok daha fazla alanda üst düzey kalite ile sunuyoruz.

 

Müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir. Her defasında daha başarılı sonuçlara ulaşmak için temel değerlerimizden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bizi biz yapan değişmez ilkelerimiz ile her gün ilk günkü heyecanla çalışıyor ve yaşam alanlarını güzelleştiriyoruz.

Sektörde Farklılık yaratarak, müşterilerimiz ile aramızda bir güven ilişkisi oluşturmak.

Sektörde en iyi ve en güvenilir olmak…

18
Alanda Uzmanlık
13
Yılı Aşan Tecrübe
200.000
m2'den Fazla Uygulama
3D
Tasarım