Image Alt

Mühendislik

Projelerin fonksiyonel ve görsel olarak etkileyici özelliklerini tasarlayan firmamız, hayata geçirdiği tüm projeleri dayanıklılık, güç, güven ve ekonomi üzerine inşa eder. Her bir tasarımı hayata geçirirken yapının etki edebileceği iç ve dış güçleri belirlemek için yapısal analiz ve uygun malzemeler ile güçlendirme işlemlerini tamamlar.

Betonu çekme kuvvetlerine karşı kuvvetlendirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz ardgerme işlemlerinde beton dökümü öncesinde donatıların içine koruyucu kılıflar yerleştirir, halatları koruyucu kılıflarını içerisine sürer ve sonrasında çelik halatları gerer, ardındansa ardgerme halatlarının kesimini sağlarız. Endüstriyel yapıların birçoğunda kullanılan ardgerme hizmetlerimiz alışveriş merkezlerinden köprülere, bina döşemelerinden su tanklarına kadar birçok alanda tercih edilir.

Hayata geçirilecek projelerin en verimli şekilde birim fiyat analizinin yapılması için makine, işçilik ve malzeme gibi gider birimlerinin ideal şekilde hesaplanmasını sağlarız. İmalatın yapılması için gereksinim duyulan rayiç ve alt analizlerin belirlenmesini sağlayan firmamız, kullanılacak malzemelerin tespitinden malzeme miktarına kadar her konuda sizleri doğru bir şekilde yönlendirir. Bu sayede proses süreçlerinden optimum verim alınması sağlanır.

Her ölçekten işletmenin projeyi hayata geçirmeden önce tercih etmesi gereken maliyet analizi ile işletmenin elde edeceği finansal kazanç gibi faydaların toplamını analiz ediyor ve sizler için sunuyoruz. Fırsat maliyeti hesaplamaları da dahil olmak üzere yatırım faaliyetlerinin tamamı konusunda nitelikli hizmetler sunan firmamız, kısa ve uzun vadede yol gösterici olan çalışmalarıyla üretim süreçlerinin optimizasyonunu sağlıyor.

Özel bir analiz gerektiren tekniklerde ilk tercihiniz olan Güler Mühendislik, sıfırdan analiz oluşturma sürecinde başarılı bir şekilde sürdürür. Makine, malzeme, işçilik gibi rayiç ve alt analizlerin tespit edilmesinin ardından analiz içindeki birim miktarlarının belirlenmesi ne kadar her konuda istatistik sunan firmamız, işçilik miktarının belirlenmesi için en doğru seçenektir.