Image Alt

Uygulama

Mağazaların tasarımı ve yapım aşamasında çeşitli uzmanlık alanlarını bir araya getirerek görsellik ve işlevsellik açısından en verimli alanların oluşturulmasını sağlayan firmamız, tasarım ve ergonomi bakımından üstün nitelikli projeleri hayata geçirir. Aydınlatma, tabela, mobilyalar, vitrinler, raf sistemleri, zemin döşeme gibi birçok alanda hizmet veren firmamız dekorasyondan uygulama işlemlerine kadar tüm hizmetleri bir arada sunar. Kullanıcı onaylı olarak verdiğimiz tasarım hizmetlerinin 3D görüntü sunumlarını oluşturur, mimari ve yerleşim planını çıkarır ve projelerimizi taahhüt ettiğimiz teslim tarihinde tamamlarız.

Estetik açıdan büyük bir avantaj sağlayan ve işlevsel bakımdan da tercih edilebilir olan havuz sistemlerini açık ve kapalı tüm alanlarda uyguluyoruz. Tasarım ve uygulama hizmetlerimiz sayesinde alanın metrekaresini göz önünde bulundurarak ve zemin etüdü analizi yaparak oluşturulabilecek en mükemmel tasarımların hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Bugüne kadar sunduğumuz birçok proje ile yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor ve mekânlara estetik bir görünüm katıyoruz. Sadece yüzme havuzu değil; müzikli danslı su gösterisi, kuru havuz, su küresi, su jeti, volkan ve helezon fıskiyeler, su köpüğü, su perdesi, biyolojik gölet, projeksiyonlu su perdesi, sis efekti, sauna & hamam, zambak fıskiyeler, yapay kaya ve doğal şelaleler, prestij fıskiyeler gibi su ile ilgili olan aklınıza gelebilecek her alanda projelendirme ve uygulama hizmetleri sunuyoruz.

İnce İşler

Saten sıvalardan granitlere, mermer kaplamalardan parkelere kadar ihtiyacınız olan tün ince işleri büyük bir titizlikle gerçekleştiren ekibimiz, hizmette kusursuzluk ilkesiyle beklentilerinizin ötesinde kaliteli hizmet sunuyor. Ürün kalitesi kadar işçiliğin de önemli olduğunun bilincinde olan ekibimiz, sertifikalı ve eğitimli ustaları ile her işte mükemmellik hedefiyle ince işleri gerçekleştiriyor. Kişisel yapılarınız, oteller, fabrikalar, hastaneler ve çok daha fazla alandaki faaliyetlerimizi inşaat tekniklerine ve yönetmeliklere uygun olarak yapıyoruz. Malzemeli işçilik, anahtar teslim, birim fiyat ve götürü bedel seçenekleriyle ulaşabileceğiniz hizmetlerimizde ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri üretiyoruz. Yapılarda taşıyıcı sistem imalatlarının bitmesinden sonra gerçekleştirdiğimiz işlemleri eski ve yeni binaların tamamında uyguluyoruz.

Seramik

Estetik ve işlevsellik bakımından en çok tercih edilen malzemelerden olan seramikler ile yaşam alanlarını yeni baştan oluşturuyoruz. Her baktığınızda hayran kalacağınız güzellikteki ürünler ile hem sizi hem de misafirlerinizi şaşırtacak tasarımları hayata geçiriyoruz. Okullardan alışveriş merkezlerine, evlerden hastanelere kadar yaşamın olduğu her alanda tercih edebileceğiniz ürünlere ulaşmak bizimle çok kolay.

Alçıpan

İç ve dış mekanların pratik ve işlevsel kurtarıcısı olan alçıpanlar ile mekanlarda tasarımsal ergonominin yakalanmasını sağlıyoruz. Uzun ömürlü yapılar ve pratik uygulamalar için tercih ettiğimiz alçıpan sistemleri sayesinde hayal ettiğiniz tasarımların sağlam, dayanıklı bir şekilde, kısa sürede hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

Alçı-Sıva

Alçı ve sıva uygulamalarımız ile iç ve dış mekanlar için yeni yaşam alanlarının oluşturulmasını sağlıyoruz. Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda kaliteli malzemeleri mükemmel işçilik ile birleştirerek sektördeki güvenilirliğimizin hakkını veriyoruz. Tecrübeli ustalarımız ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile alçı- sıva taleplerinizde kusursuzluğu arz ediyoruz.

Çimento Esaslı Sıva

Çimento esaslı sıva uygulamalarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Uygulama yaptığımız alanlarda en nitelikli ürünleri kullanıyor,  ekstra maliyet giderlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Çok işlevli yapı malzemeleri ile her ölçekten alanın bambaşka bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor, uzun ömürlü kullanım imkanı ile de zaman içerisinde maliyetlerin amorti edilmesini sağlıyoruz.

Duvar

Duvarlarda nitelikli ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile benzersiz hizmetleri kaliteli işçilik ile bütünleştiriyoruz. Dalgasız, nefes alabilen ve estetik açıdan son derece gösterişli olan duvar uygulamalarımız ile alanlara birer kişilik armağan ediyor ve kalite esaslı uygulamalarımızı sizler için sunuyoruz.

Karo

İnce işçilik gerektiren karo uygulamalarında profesyonel ekibimiz ile tüm ürünleri ince ince işliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti hedefli anlayışımız ile kusursuz ürünleri benzersiz işçilik hizmetlerimiz ile bütünleştiriyoruz. Görüntü bakımından oldukça estetik bir izlenim sunan karolarda kalite ve dayanıklılığı bir arada sunuyoruz.

Mermer

İşlevselliği ve uzun ömürlü olması sayesinde tercih edilen mermerler ile görsellik ve dayanıklılığı bir arada sunuyoruz. Alanında uzman ve sertifikalı uygulayıcılarımız ile birlikte ortamlarda mükemmel görüntüyü kusursuz kalite ile birleştiriyoruz. Arz ettiğimiz hizmetlerde ürünlerin uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilmesine olanak tanıyoruz.

Boya

İç ve dış mekanların daha estetik ve ferah görünmesi amacıyla insan ve doğaya saygılı boya uygulamalarımız ile sizleri benzersiz bir görsellik ile karşılıyoruz. İstediğiniz her renkte ve her desende gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile beklentilerinizi aşacak çözümler üretmeye devam ediyoruz.